FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Heat/UV Protective Primer • Hitzeschutzsprayab 11,73 €UVP16,00 € (-27%)60 ml (195,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Dryspun Spray • Volumensprayab 13,35 €UVP18,00 € (-26%)60 ml (222,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Conditioner27,90 €UVP40,00 € (-30%)200 ml (139,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf • Texturizing Sprayab 18,39 €UVP21,00 € (-12%)50 ml (367,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening • Hitzeschutzsprayab 10,33 €UVP17,00 € (-39%)60 ml (172,17 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Haarshampooab 11,90 €UVP17,00 € (-30%)60 ml (198,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Shampoo • Haarshampooab 12,63 €UVP14,50 € (-13%)60 ml (210,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumblePrêt-à-Powder • Haarpuderab 10,50 €UVP16,50 € (-36%)14 g (750,00 € / 1 kg)
FAVESlike productBumble and bumbleHeat Shield Thermal Protection Mist • Hitzeschutzsprayab 13,30 €UVP18,00 € (-26%)60 ml (221,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Moisturizing • Haarshampooab 11,20 €UVP15,00 € (-25%)60 ml (186,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl 3-in-1 • Conditionerab 11,20 €UVP15,00 € (-25%)60 ml (186,67 € / 1 l)
FAVESNeulike productBumble and bumbleSeaweed Oil Control Styling Primer • Haarspray37,00 €200 ml (185,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleDon'T Blow It Fine (H)Air Styler • Stylingcreme28,70 €UVP44,00 € (-35%)150 ml (191,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Reactivator • Texturizing Sprayab 16,00 €60 ml (266,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Go Big Plumping Tretament • Haarkur28,00 €UVP40,00 € (-30%)250 ml (112,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Haaröl35,24 €UVP51,00 € (-31%)100 ml (352,40 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond-Building Oil Serum • Haarserum33,64 €UVP49,00 € (-31%)50 ml (672,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Mousse • Schaumfestiger26,74 €UVP42,00 € (-36%)146 ml (183,15 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumblePrêt-à-Powder Post Workout Dry Shampoo Mist • Trockenshampooab 11,23 €UVP19,50 € (-42%)45 ml (249,56 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Scalp Scrub • Kopfhautpflege37,65 €UVP49,50 € (-24%)200 ml (188,25 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSunday Weekly Detoxifying • Haarshampoo11,20 €UVP15,00 € (-25%)60 ml (186,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Stylingcreme28,65 €UVP38,00 € (-25%)150 ml (191,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleGrooming • Stylingcreme30,10 €UVP43,00 € (-30%)150 ml (200,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Primer Demi Size • Hitzeschutzspray18,90 €UVP27,00 € (-30%)125 ml (151,20 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Defining Creme • Stylingcreme25,88 €UVP42,00 € (-38%)250 ml (103,52 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumotech • Stylingcreme29,40 €UVP40,00 € (-27%)50 ml (588,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Infusion • Texturizing Spray27,95 €UVP40,00 € (-30%)100 ml (279,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Stylingcreme30,80 €UVP42,50 € (-28%)150 ml (205,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Conditioner • Conditionerab 9,80 €UVP15,00 € (-35%)60 ml (163,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Anti-Humidity Gel-Oil • Haaröl26,00 €UVP41,00 € (-37%)150 ml (173,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Air Dry Cream • Haarpaste25,76 €UVP42,00 € (-39%)150 ml (171,73 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Butter Mask • Haarmaske38,50 €UVP54,00 € (-28%)200 ml (192,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Foam Wash • Haarshampoo28,00 €UVP39,50 € (-28%)250 ml (112,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Conditioner30,10 €UVP41,00 € (-27%)200 ml (150,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Stylingcreme27,60 €UVP40,00 € (-31%)200 ml (138,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Haarshampoo27,30 €UVP38,00 € (-28%)250 ml (109,20 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBrilliantine • Stylingcreme25,94 €UVP38,00 € (-32%)50 ml (518,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumoclay • Stylingcreme29,59 €UVP42,00 € (-30%)45 ml (657,56 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair Styling Creme • Stylingcreme31,50 €UVP44,00 € (-28%)150 ml (210,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleRepair Blow Dry • Föhnlotion28,41 €UVP42,50 € (-33%)150 ml (189,40 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleStraight Blow Dry • Stylingcreme31,48 €UVP44,00 € (-28%)150 ml (209,87 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCreme De Coco Tropical Riche • Haarshampoo22,20 €UVP33,00 € (-33%)250 ml (88,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCreme De Coco Tropical Riche • Conditioner23,94 €UVP36,00 € (-34%)250 ml (95,76 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Creme Rinse • Conditioner28,50 €UVP40,00 € (-28%)250 ml (114,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Shampoo • Haarshampoo25,95 €UVP39,50 € (-34%)250 ml (103,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded 1-Minute Treatment • Haarkur26,43 €UVP48,50 € (-46%)200 ml (132,15 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded • Conditioner25,95 €UVP41,00 € (-37%)200 ml (129,75 € / 1 l)