FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Conditioner27,90 €UVP40,00 € (-30%)200 ml (139,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl 3-in-1 • Conditionerab 11,20 €UVP15,00 € (-25%)60 ml (186,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Scalp Scrub • Kopfhautpflege37,65 €UVP49,50 € (-24%)200 ml (188,25 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Conditioner • Conditionerab 9,80 €UVP15,00 € (-35%)60 ml (163,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Conditioner30,10 €UVP41,00 € (-27%)200 ml (150,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCreme De Coco Tropical Riche • Conditioner23,94 €UVP36,00 € (-34%)250 ml (95,76 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Creme Rinse • Conditioner28,50 €UVP40,00 € (-28%)250 ml (114,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded • Conditioner25,95 €UVP41,00 € (-37%)200 ml (129,75 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in Rich • Leave-in-Treatment24,64 €UVP41,00 € (-40%)125 ml (197,12 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in • Leave-in-Treatment24,15 €UVP41,00 € (-41%)125 ml (193,20 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed • Conditioner25,95 €UVP41,00 € (-37%)200 ml (129,75 € / 1 l)