FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Haarshampooab 11,90 €UVP17,00 € (-30%)60 ml (198,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Shampoo • Haarshampooab 12,63 €UVP14,50 € (-13%)60 ml (210,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Moisturizing • Haarshampooab 11,20 €UVP15,00 € (-25%)60 ml (186,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumblePrêt-à-Powder Post Workout Dry Shampoo Mist • Trockenshampooab 11,23 €UVP19,50 € (-42%)45 ml (249,56 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSunday Weekly Detoxifying • Haarshampoo11,20 €UVP15,00 € (-25%)60 ml (186,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSurf Foam Wash • Haarshampoo28,00 €UVP39,50 € (-28%)250 ml (112,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair • Haarshampoo27,30 €UVP38,00 € (-28%)250 ml (109,20 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCreme De Coco Tropical Riche • Haarshampoo22,20 €UVP33,00 € (-33%)250 ml (88,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed Shampoo • Haarshampoo25,95 €UVP39,50 € (-34%)250 ml (103,80 € / 1 l)