FAVESlike productBumble and bumbleDon'T Blow It Fine (H)Air Styler • Stylingcreme28,70 €UVP44,00 € (-35%)150 ml (191,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Stylingcreme28,65 €UVP38,00 € (-25%)150 ml (191,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleGrooming • Stylingcreme30,10 €UVP43,00 € (-30%)150 ml (200,67 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleCurl Defining Creme • Stylingcreme25,88 €UVP42,00 € (-38%)250 ml (103,52 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumotech • Stylingcreme29,40 €UVP40,00 € (-27%)50 ml (588,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Stylingcreme30,80 €UVP42,50 € (-28%)150 ml (205,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Stylingcreme27,60 €UVP40,00 € (-31%)200 ml (138,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBrilliantine • Stylingcreme25,94 €UVP38,00 € (-32%)50 ml (518,80 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSumoclay • Stylingcreme29,59 €UVP42,00 € (-30%)45 ml (657,56 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleBond Building Repair Styling Creme • Stylingcreme31,50 €UVP44,00 € (-28%)150 ml (210,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleStraight Blow Dry • Stylingcreme31,48 €UVP44,00 € (-28%)150 ml (209,87 € / 1 l)