FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in Rich • Leave-in-Treatment24,64 €UVP41,00 € (-40%)125 ml (197,12 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleColor Minded Leave-in • Leave-in-Treatment24,15 €UVP41,00 € (-41%)125 ml (193,20 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleSeaweed • Conditioner25,95 €UVP41,00 € (-37%)200 ml (129,75 € / 1 l)
FAVESLimitiertlike productBumble and bumbleSeaweed Oil Control Styling Primer Travel Size • Haarspray17,00 €30 ml (566,67 € / 1 l)