like productColor WOWDream Coat Supernatural • Föhnsprayab 11,92 €UVP14,90 € (-20%)50 ml (238,40 € / 1 l)
like productColor WOWDream Coat Extra Strength • Föhnspray29,90 €UVP39,90 € (-25%)200 ml (149,50 € / 1 l)
like productColor WOWDream Coat for Curly Hair • Föhnspray24,50 €UVP31,90 € (-23%)200 ml (122,50 € / 1 l)