like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatmentab 11,30 €UVP15,70 € (-28%)50 ml (226,00 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Haarserumab 17,89 €UVP25,60 € (-30%)45 ml (397,56 € / 1 l)
like productRedkenAll Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment21,45 €UVP34,80 € (-38%)150 ml (143,00 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment23,66 €UVP41,80 € (-43%)190 ml (124,53 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haaröl28,48 €UVP50,90 € (-44%)100 ml (284,80 € / 1 l)