like productSebastian ProfessionalDark Oil Smooth and Shine Styling Oil • Haarölab 13,45 €30 ml (448,33 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalFinishing - Hold Re-Shaper Strong Hold & Touchable Feel Hairspray • Haarsprayab 9,15 €75 ml (122,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalMultitasker Trilliant Shine and Heat Protection Spray • Hitzeschutzspray24,61 €UVP28,30 € (-13%)150 ml (164,07 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Smooth and Shine Conditioner • Conditionerab 22,90 €200 ml (114,50 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalHydre Hydrating Shampoo • Haarshampooab 9,35 €50 ml (187,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Curl Magnifier Styling Cream • Stylingcreme27,81 €145 ml (191,79 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Smooth and Shine Mask • Haarmaskeab 7,67 €UVP9,35 € (-18%)30 ml (255,67 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Silky Shine Shampoo • Haarshampooab 8,03 €UVP9,35 € (-14%)50 ml (160,60 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalNo Breaker Bonding & Styling Leave-In Cream • Leave-in-Treatment27,50 €UVP32,15 € (-14%)145 ml (189,66 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPotion 9 Super Luxe Styling Drops • Haarserum32,15 €30 ml (1.071,67 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPotion 9 Nourishing Shampoo • Haarshampooab 7,67 €UVP9,35 € (-18%)50 ml (153,40 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalStyling - Texture Craft Clay Texturizing & Flexible Styling Clay • Stylingcreme23,60 €50 g (472,00 € / 1 kg)
like productSebastian ProfessionalFinishing - Hold Shaper Zero Gravity Light Hold Hairspray • Haarspray19,50 €300 ml (65,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPotion 9 Nourishing Conditioner • Conditionerab 9,33 €30 ml (311,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalStyling - Texture Microweb Fiber Elastic Hair Texturizer • Haarpaste26,24 €UVP28,30 € (-7%)45 ml (583,11 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPotion 9 Leave-In Conditioner & Styling Cream • Leave-in-Treatmentab 32,15 €145 ml (221,72 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalHydre Intensely Hydrating Conditioner • Conditionerab 22,50 €200 ml (112,50 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPenetraitt Rescue Repair Conditioner • Conditionerab 23,18 €200 ml (115,90 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPenetraitt Rescue Repair Mask • Haarmaskeab 29,33 €145 ml (202,28 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalNo Breaker Bond-Building & Styling Treatment Spray • Leave-in-Treatment31,46 €100 ml (314,60 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Taming Elixir Serum • Haarserum26,73 €UVP28,30 € (-6%)140 ml (190,93 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalVolupt Max Volumizing Shampoo • Haarshampooab 22,50 €280 ml (80,36 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalStyling - Texture Mousse Forte Strong Hold Volumizing Mousse • Schaumfestiger26,45 €UVP28,30 € (-7%)200 ml (132,25 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPenetraitt Rescue Repair Shampoo • Haarshampooab 8,83 €UVP9,35 € (-6%)50 ml (176,60 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalVolupt Max Volumizing Spray Gel • Haargel27,46 €150 ml (183,07 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalNo Breaker Nourishing & Bonding Shampoo • Haarshampooab 22,43 €280 ml (80,11 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalVolupt Thickify Volumizing Mousse • Schaumfestiger26,86 €UVP28,30 € (-5%)190 ml (141,37 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalNo Breaker Bonding Melting Mask • Haarmaskeab 28,17 €145 ml (194,28 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Silkening Hair Mist • Haarparfum22,48 €200 ml (112,40 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalHydre Intensely Hydrating Treatment Mask • Haarmaskeab 8,73 €UVP9,35 € (-7%)30 ml (291,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Elastic Curls Shampoo • Haarshampooab 22,25 €UVP23,60 € (-6%)250 ml (89,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPotion 9 Lite Conditioning & Styling Spray • Stylinglotion28,30 €150 ml (188,67 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Curl Lifter Styling Foam • Schaumfestiger26,43 €UVP28,30 € (-7%)200 ml (132,15 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Elastic Curls Conditioner • Conditionerab 21,59 €UVP23,60 € (-9%)250 ml (86,36 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalStyling - Texture Texturizer Bodifying Liquid Gel • Haargel22,27 €UVP23,60 € (-6%)145 ml (153,59 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalVolupt Max Volumizing Conditioner • Conditionerab 23,39 €200 ml (116,95 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalPenetraitt Overnight Rescue Repair Serum • Haarserum27,50 €UVP32,15 € (-14%)100 ml (275,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalStyling - Texture Drynamic Dry Shampoo • Trockenshampoo26,13 €UVP28,30 € (-8%)180 ml (145,17 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalStyling - Texture Texture Maker Matte Finish Texture Spray • Texturizing Spray24,50 €UVP28,30 € (-13%)150 ml (163,33 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalFinishing - Hold Shaper Fierce Max Hold and Mold Styling Spray • Haarspray19,50 €300 ml (65,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Elastic Curls Mask • Haarmaskeab 27,08 €UVP29,35 € (-8%)150 ml (180,53 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalFinishing - Hold Gel Forte Shimmering Strong Hold Hair Gel • Haargel21,60 €UVP23,60 € (-8%)200 ml (108,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalNo Breaker Anti Breakage Pre-shampoo Crème • Pre-Shampooab 17,44 €UVP18,85 € (-7%)200 ml (87,20 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalFinishing - Hold Liquid Steel Superstrong Hair Gel • Haargel22,78 €140 ml (162,71 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalFinishing - Hold Shine Define Satin-Shine Styling Spray • Glanzspray28,30 €200 ml (141,50 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalStyling - Texture Matte Putty Soft Touch Styling Paste • Haarpaste28,30 €75 g (377,33 € / 1 kg)