like productSebastian ProfessionalDark Oil Smooth and Shine Styling Oil • Haarölab 13,45 €30 ml (448,33 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Smooth and Shine Conditioner • Conditionerab 22,90 €200 ml (114,50 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Smooth and Shine Mask • Haarmaskeab 7,67 €UVP9,35 € (-18%)30 ml (255,67 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Silky Shine Shampoo • Haarshampooab 8,03 €UVP9,35 € (-14%)50 ml (160,60 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Taming Elixir Serum • Haarserum26,73 €UVP28,30 € (-6%)140 ml (190,93 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalDark Oil Silkening Hair Mist • Haarparfum22,48 €200 ml (112,40 € / 1 l)