like productSebastian ProfessionalTwisted Curl Magnifier Styling Cream • Stylingcreme27,81 €145 ml (191,79 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Elastic Curls Shampoo • Haarshampooab 22,25 €UVP23,60 € (-6%)250 ml (89,00 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Curl Lifter Styling Foam • Schaumfestiger26,43 €UVP28,30 € (-7%)200 ml (132,15 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Elastic Curls Conditioner • Conditionerab 21,59 €UVP23,60 € (-9%)250 ml (86,36 € / 1 l)
like productSebastian ProfessionalTwisted Elastic Curls Mask • Haarmaskeab 27,08 €UVP29,35 € (-8%)150 ml (180,53 € / 1 l)