like productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil • Haaröl56,05 €UVP83,60 € (-33%)150 ml (373,67 € / 1 l)
like productShu UemuraUltimate Reset extreme repair overnight serum • Haarserum49,76 €UVP64,40 € (-23%)90 ml (552,89 € / 1 l)
like productShu UemuraYūbi Blonde Neutralisierende Purple • Haarmaske60,39 €UVP80,40 € (-25%)200 ml (301,95 € / 1 l)
like productShu UemuraUltimate Reset Extreme Repair Oil Concentrate • Haaröl41,04 €UVP55,80 € (-26%)50 ml (820,80 € / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Conditioner System • Conditioner40,07 €UVP62,60 € (-36%)250 ml (160,28 € / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil Mini • Haaröl31,80 €UVP43,80 € (-27%)50 ml (636,00 € / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water • Haarserum42,78 €UVP59,00 € (-27%)150 ml (285,20 € / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum • Haarserum64,64 €UVP83,60 € (-23%)150 ml (430,93 € / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Universal Balm • Leave-in-Treatment46,00 €UVP60,00 € (-23%)150 ml (306,67 € / 1 l)
like productShu UemuraAshita Supreme Anti-hair loss serum • Haarserum91,90 €UVP132,00 € (-30%)90 ml (1.021,11 € / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Oil-In-Cream • Haarlotion47,90 €UVP62,00 € (-23%)150 ml (319,33 € / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Conditioner48,32 €UVP60,40 € (-20%)250 ml (193,28 € / 1 l)
like productShu UemuraShiki Worker Blow Dry Serum • Haarserum34,56 €UVP44,80 € (-23%)150 ml (230,40 € / 1 l)
like productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum Mini • Haarserum32,00 €UVP40,00 € (-20%)45 ml (711,11 € / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Seeler Spray • Leave-in-Treatment43,95 €UVP57,00 € (-23%)150 ml (293,00 € / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Treatment System • Haarmaske58,20 €UVP80,40 € (-28%)200 ml (291,00 € / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Thickening Serum • Haarserum42,00 €UVP57,00 € (-26%)90 ml (466,67 € / 1 l)
like productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water Mini • Haarserum16,50 €UVP22,00 € (-25%)45 ml (366,67 € / 1 l)
Neulike productShu UemuraUltimate Reset Extreme Repair Leave-in-Maske • Conditionerab 43,60 €30 ml (1.453,33 € / 1 l)
like productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Haarmaske60,39 €UVP77,60 € (-22%)200 ml (301,95 € / 1 l)