FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil • Haaröl56,16 €UVP83,60 € (-33%)150 ml (374,40 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset Extreme Repair Oil Concentrate • Haaröl41,04 €UVP55,80 € (-26%)50 ml (820,80 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue nourishing protective hair oil Mini • Haaröl31,80 €UVP43,80 € (-27%)50 ml (636,00 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Gloss • Haarwasser51,91 €UVP72,00 € (-28%)200 ml (259,55 € / 1 l)