FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset extreme repair overnight serum • Haarserum49,76 €UVP64,40 € (-23%)90 ml (552,89 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water • Haarserum42,78 €UVP59,00 € (-27%)150 ml (285,20 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum • Haarserum64,64 €UVP83,60 € (-23%)150 ml (430,93 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraAshita Supreme Anti-hair loss serum • Haarserum91,90 €UVP132,00 € (-30%)90 ml (1.021,11 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Overnight Serum Mini • Haarserum32,00 €UVP40,00 € (-20%)45 ml (711,11 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraShiki Worker Blow Dry Serum • Haarserum34,48 €UVP44,80 € (-23%)150 ml (229,87 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Thickening Serum • Haarserum42,00 €UVP57,00 € (-26%)90 ml (466,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Energizing Water Mini • Haarserum17,60 €UVP22,00 € (-20%)45 ml (391,11 € / 1 l)