FAVESlike productShu UemuraUltimate Reset • Conditioner39,82 €UVP62,60 € (-36%)250 ml (159,28 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraIzumi Tonic Strengthening Conditioner System • Conditioner40,07 €UVP62,60 € (-36%)250 ml (160,28 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraYūbi Blonde Glow • Conditioner46,90 €UVP62,60 € (-25%)250 ml (187,60 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Universal Balm • Leave-in-Treatment46,00 €UVP60,00 € (-23%)150 ml (306,67 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraMuroto Volume • Conditioner45,45 €UVP62,60 € (-27%)250 ml (181,80 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraEssence Absolue Oil-In-Cream • Haarlotion48,00 €UVP62,00 € (-23%)150 ml (320,00 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Protecting • Conditioner48,32 €UVP60,40 € (-20%)250 ml (193,28 € / 1 l)
FAVESlike productShu UemuraColor Lustre Color Seeler Spray • Leave-in-Treatment45,60 €UVP57,00 € (-20%)150 ml (304,00 € / 1 l)