like productAvedaSun Care Hair & Body Cleanser • Haarshampoo22,50 €UVP33,00 € (-32%)250 ml (90,00 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Intensive Restructuring Treatment • Haarkur34,95 €UVP51,50 € (-32%)150 ml (233,00 € / 1 l)
like productAvedaRosemary Mint Weightless • Conditionerab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)50 ml (168,00 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Restructuring • Haarshampoo28,85 €UVP39,90 € (-28%)250 ml (115,40 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Conditioner Rich • Conditionerab 9,00 €UVP12,00 € (-25%)40 ml (225,00 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Restructuring • Conditioner31,61 €UVP47,50 € (-33%)200 ml (158,05 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Treatment • Leave-in-Treatmentab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)25 ml (336,00 € / 1 l)
like productAvedaSap Moss Weightless Hydration • Conditioner26,42 €UVP39,90 € (-34%)200 ml (132,10 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Rich • Haarshampooab 8,20 €UVP12,00 € (-32%)50 ml (164,00 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Damage Control • Hitzeschutzspray23,01 €UVP40,10 € (-43%)250 ml (92,04 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Shampoo • Haarshampooab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)50 ml (168,00 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Haarmaskeab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)25 ml (336,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Curl Gelee • Haarlotion29,05 €UVP46,80 € (-38%)200 ml (145,25 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Overnight Serum Travel • Haarserum15,40 €UVP22,00 € (-30%)30 ml (513,33 € / 1 l)
like productAvedaPure-Formance Grooming Cream • Haarcreme25,24 €UVP38,00 € (-34%)125 ml (201,92 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Strengthening Overnight Serum • Haarserum32,79 €UVP53,00 € (-38%)100 ml (327,90 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Leave-In Treatment Light • Leave-in-Treatmentab 12,00 €30 ml (400,00 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Styling Creme • Stylingcremeab 8,40 €UVP12,40 € (-32%)40 ml (210,00 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Conditioner • Conditionerab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)40 ml (210,00 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Perfectly Sleek Heat Styling Cream • Stylingcremeab 12,40 €40 ml (310,00 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Stimulating Scalp Massager • Scalpbürste23,29 €UVP39,00 € (-40%)1 Stk (23,29 € / 1 pcs)
like productAvedaNutriplenish Replenishing Overnight Serum • Haarmaske46,80 €UVP52,00 € (-10%)100 ml (468,00 € / 1 l)
like productAvedaFlax Seed Aloe Strong Hold Sculpturing Gel • Haargel20,25 €UVP31,20 € (-35%)250 ml (81,00 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Style-Prep Smoother™ • Stylingcremeab 12,40 €25 ml (496,00 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Replenishing Conditioner • Conditionerab 12,00 €40 ml (300,00 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment • Haarkurab 8,26 €UVP12,00 € (-31%)25 ml (330,40 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Overnight Recovery Serum • Haarkur36,23 €UVP58,00 € (-38%)50 ml (724,60 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Refreshing Protective Mist • Haarkur31,05 €UVP53,00 € (-41%)100 ml (310,50 € / 1 l)
like productAvedaSpeed of Light Blow Dry Accelerator • Föhnspray26,95 €UVP40,60 € (-34%)200 ml (134,75 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Retexturizing Gel • Haargel23,20 €UVP31,20 € (-26%)150 ml (154,67 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Anti-Humectant Pomade • Haarpaste27,96 €UVP38,00 € (-26%)75 ml (372,80 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Kinetics Purifying Creme Cleanser • Reinigungscreme32,35 €UVP37,50 € (-14%)150 ml (215,67 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Styling Treatment Foam • Schaumfestiger27,88 €UVP40,60 € (-31%)200 ml (139,40 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Humectant Pomade • Haarpaste25,99 €UVP38,00 € (-32%)75 ml (346,53 € / 1 l)