like productAvedaDamage Remedy Daily Hair Repair • Haarkur32,65 €UVP49,00 € (-33%)100 ml (326,50 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Intensive Restructuring Treatment • Haarkur34,95 €UVP51,50 € (-32%)150 ml (233,00 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Restructuring • Haarshampoo28,85 €UVP39,90 € (-28%)250 ml (115,40 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Restructuring • Conditioner31,61 €UVP47,50 € (-33%)200 ml (158,05 € / 1 l)