like productAvedaBotanical Repair Strengthening • Haarshampooab 9,00 €UVP12,00 € (-25%)50 ml (180,00 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Strengthening • Conditionerab 7,96 €UVP12,00 € (-34%)40 ml (199,00 € / 1 l)
Neulike productAvedaOne For All • Leave-in-Treatmentab 9,00 €UVP12,00 € (-25%)30 ml (300,00 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Haarcremeab 8,41 €UVP12,40 € (-32%)40 ml (210,25 € / 1 l)
like productAvedaTousle Texture Dry Texture Spray • Texturizing Spray31,37 €UVP35,00 € (-10%)102 g (307,55 € / 1 kg)
like productAvedaBotanical Repair • Leave-in-Treatmentab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)25 ml (336,00 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Exfoliating Shampoo Light • Haarshampooab 8,15 €UVP12,00 € (-32%)50 ml (163,00 € / 1 l)
like productAvedaRosemary Mint Purifying • Haarshampooab 7,45 €UVP12,00 € (-38%)50 ml (149,00 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Shampoo • Haarshampooab 26,05 €UVP39,90 € (-35%)250 ml (104,20 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Shampoo Light Moisture • Haarshampooab 25,14 €UVP39,90 € (-37%)250 ml (100,56 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Intensive Strengthening Masque-Rich • Haarmaskeab 39,99 €UVP64,00 € (-38%)200 ml (199,95 € / 1 l)
like productAvedaThickening Tonic • Texturizing Sprayab 8,41 €UVP12,40 € (-32%)30 ml (280,33 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Deep Moisture • Conditionerab 30,79 €UVP47,50 € (-35%)250 ml (123,16 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Shampoo Deep Moisture • Haarshampooab 25,96 €UVP39,90 € (-35%)250 ml (103,84 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Light Moisture • Conditionerab 29,33 €UVP47,50 € (-38%)250 ml (117,32 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Conditioner • Conditionerab 29,47 €UVP47,50 € (-38%)250 ml (117,88 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum • Haarserumab 16,40 €UVP22,00 € (-25%)30 ml (546,67 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Styling Foam • Schaumfestigerab 9,30 €UVP12,40 € (-25%)50 ml (186,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Vitamin Leave In • Conditioner29,81 €UVP48,00 € (-38%)200 ml (149,05 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Conditioner Light • Haarserumab 7,70 €UVP12,00 € (-36%)40 ml (192,50 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Balancing Shampoo • Haarshampooab 7,90 €UVP12,00 € (-34%)50 ml (158,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Masque Light Moisture • Haarmaske38,67 €UVP52,00 € (-26%)150 ml (257,80 € / 1 l)
like productAvedaLight Elements Texturizing Creme • Haarcreme26,56 €UVP38,00 € (-30%)75 ml (354,13 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Intensive Strengthening Masque-Light • Haarmaskeab 33,21 €UVP52,00 € (-36%)150 ml (221,40 € / 1 l)
like productAvedaControl Paste Finishing Paste • Haarpaste22,43 €UVP36,40 € (-38%)75 ml (299,07 € / 1 l)
like productAvedaPhomollient Styling Foam • Schaumfestiger20,27 €UVP32,30 € (-37%)200 ml (101,35 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Daily Hair Moisturizer • Haarlotion32,46 €UVP49,00 € (-34%)150 ml (216,40 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Coil Definer Gel • Haargel26,36 €UVP38,50 € (-32%)250 ml (105,44 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Masque Deep Moisture • Haarmaske46,27 €UVP64,00 € (-28%)200 ml (231,35 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Curl Perfecting Primer • Texturizing Spray29,33 €UVP50,50 € (-42%)200 ml (146,65 € / 1 l)
like productAvedaHeat Relief Thermal Protector & Conditioning Mist • Hitzeschutzspray25,00 €UVP38,00 € (-34%)100 ml (250,00 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Daily Hair Repair • Haarkur32,65 €UVP49,00 € (-33%)100 ml (326,50 € / 1 l)
like productAvedaSun Care Hair & Body Cleanser • Haarshampoo22,50 €UVP33,00 € (-32%)250 ml (90,00 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Intensive Restructuring Treatment • Haarkur34,95 €UVP51,50 € (-32%)150 ml (233,00 € / 1 l)