like productAvedaBotanical Repair Strengthening • Conditionerab 7,96 €UVP12,00 € (-34%)40 ml (199,00 € / 1 l)
Neulike productAvedaOne For All • Leave-in-Treatmentab 9,00 €UVP12,00 € (-25%)30 ml (300,00 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair • Leave-in-Treatmentab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)25 ml (336,00 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Deep Moisture • Conditionerab 30,79 €UVP47,50 € (-35%)250 ml (123,16 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Hydrating Conditioner Light Moisture • Conditionerab 29,33 €UVP47,50 € (-38%)250 ml (117,32 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Conditioner • Conditionerab 29,47 €UVP47,50 € (-38%)250 ml (117,88 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Vitamin Leave In • Conditioner29,81 €UVP48,00 € (-38%)200 ml (149,05 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Daily Hair Moisturizer • Haarlotion32,46 €UVP49,00 € (-34%)150 ml (216,40 € / 1 l)
like productAvedaRosemary Mint Weightless • Conditionerab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)50 ml (168,00 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Thickening Conditioner Rich • Conditionerab 9,00 €UVP12,00 € (-25%)40 ml (225,00 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Restructuring • Conditioner31,61 €UVP47,50 € (-33%)200 ml (158,05 € / 1 l)
like productAvedaInvati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Treatment • Leave-in-Treatmentab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)25 ml (336,00 € / 1 l)
like productAvedaSap Moss Weightless Hydration • Conditioner26,42 €UVP39,90 € (-34%)200 ml (132,10 € / 1 l)
like productAvedaNutriplenish Curl Gelee • Haarlotion29,05 €UVP46,80 € (-38%)200 ml (145,25 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Leave-In Treatment Light • Leave-in-Treatmentab 12,00 €30 ml (400,00 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Anti-Frizz Conditioner • Conditionerab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)40 ml (210,00 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Replenishing Conditioner • Conditionerab 12,00 €40 ml (300,00 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Leave-In Treatment Rich • Leave-in-Treatment38,50 €100 ml (385,00 € / 1 l)