like productAvedaBe Curly Advanced Curl Enhancer Cream • Haarcremeab 8,41 €UVP12,40 € (-32%)40 ml (210,25 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Daily Hair Repair • Haarkur32,65 €UVP49,00 € (-33%)100 ml (326,50 € / 1 l)
like productAvedaDamage Remedy Intensive Restructuring Treatment • Haarkur34,95 €UVP51,50 € (-32%)150 ml (233,00 € / 1 l)
like productAvedaBe Curly Advanced Intensive Curl Perfecting Masque • Haarmaskeab 8,40 €UVP12,00 € (-30%)25 ml (336,00 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment • Haarkurab 8,26 €UVP12,00 € (-31%)25 ml (330,40 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Overnight Recovery Serum • Haarkur36,23 €UVP58,00 € (-38%)50 ml (724,60 € / 1 l)
like productAvedaScalp Solutions Refreshing Protective Mist • Haarkur31,05 €UVP53,00 € (-41%)100 ml (310,50 € / 1 l)
like productAvedaCherry Almond Leave-in Treatment • Haarkur23,10 €UVP33,00 € (-30%)200 ml (115,50 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Bond-Building Flash Treatment • Haarkur34,95 €UVP50,00 € (-30%)150 ml (233,00 € / 1 l)