like productAvedaHeat Relief Thermal Protector & Conditioning Mist • Hitzeschutzspray25,00 €UVP38,00 € (-34%)100 ml (250,00 € / 1 l)
like productAvedaBrilliant Damage Control • Hitzeschutzspray23,01 €UVP40,10 € (-43%)250 ml (92,04 € / 1 l)
like productAvedaSpeed of Light Blow Dry Accelerator • Föhnspray26,95 €UVP40,60 € (-34%)200 ml (134,75 € / 1 l)
like productAvedaSmooth Infusion™ Perfect Blow Dry • Hitzeschutzsprayab 12,40 €50 ml (248,00 € / 1 l)