like productAvedaSmooth Infusion™ Perfect Blow Dry • Hitzeschutzsprayab 12,40 €50 ml (248,00 € / 1 l)
like productAvedaColor Control Leave-In Treatment Rich • Leave-in-Treatment38,50 €100 ml (385,00 € / 1 l)
like productAvedaPure-Formance Grooming Clay • Haarpaste25,55 €UVP36,50 € (-30%)75 ml (340,67 € / 1 l)
like productAvedaBotanical Repair Bond-Building Flash Treatment • Haarkur34,95 €UVP50,00 € (-30%)150 ml (233,00 € / 1 l)