like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatmentab 11,30 €UVP15,70 € (-28%)50 ml (226,00 € / 1 l)
like productRedkenAll Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment21,45 €UVP34,80 € (-38%)150 ml (143,00 € / 1 l)
like productRedkenExtreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment20,40 €UVP34,80 € (-41%)250 ml (81,60 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment23,66 €UVP41,80 € (-43%)190 ml (124,53 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in-Treatment27,14 €UVP41,80 € (-35%)190 ml (142,84 € / 1 l)
like productRedkenCerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in-Treatment44,05 €UVP58,70 € (-25%)90 ml (489,44 € / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment25,72 €UVP34,80 € (-26%)250 ml (102,88 € / 1 l)