FAVESNeulike productCollistarBody Firming Anti-Age Lifting Cream • Körpercreme42,00 €200 ml (210,00 € / 1 l)
FAVESNeulike productCollistarBody Firming Reshaping Abdomen and Hips Cream • Körpercreme39,79 €UVP50,00 € (-20%)200 ml (198,95 € / 1 l)
FAVESNeulike productCollistarBody Deep Moisturizing Fluid for All Skin Types • Körpercreme31,79 €UVP34,00 € (-7%)400 ml (79,48 € / 1 l)
FAVESNeulike productCollistarBody Anticellulite Firming Thermal Cream • Körpercreme41,95 €UVP60,00 € (-30%)400 ml (104,88 € / 1 l)
FAVESNeulike productCollistarBody Intensive Reshaping Firming Cream • Körpercreme53,95 €UVP60,00 € (-10%)400 ml (134,88 € / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Soft Body Cream • Körpercreme21,69 €UVP37,00 € (-41%)200 ml (108,45 € / 1 l)
FAVESNeulike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Décolleté and Hand Cream • Körpercreme42,90 €UVP55,00 € (-22%)75 ml (572,00 € / 1 l)