FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Heat/UV Protective Primer • Hitzeschutzsprayab 11,73 €UVP16,00 € (-27%)60 ml (195,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Conditioner27,90 €UVP40,00 € (-30%)200 ml (139,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Haarshampooab 11,90 €UVP17,00 € (-30%)60 ml (198,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil • Haaröl35,24 €UVP51,00 € (-31%)100 ml (352,40 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Primer Demi Size • Hitzeschutzspray18,90 €UVP27,00 € (-30%)125 ml (151,20 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleHairdresser's Invisible Oil Styling Cream • Stylingcreme27,60 €UVP40,00 € (-31%)200 ml (138,00 € / 1 l)