FAVESlike productBumble and bumbleThickening Dryspun Spray • Volumensprayab 13,35 €UVP18,00 € (-26%)60 ml (222,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening • Hitzeschutzsprayab 10,33 €UVP17,00 € (-39%)60 ml (172,17 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Shampoo • Haarshampooab 12,63 €UVP14,50 € (-13%)60 ml (210,50 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Go Big Plumping Tretament • Haarkur28,00 €UVP40,00 € (-30%)250 ml (112,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening High Drama Styling Foam • Stylingcreme28,65 €UVP38,00 € (-25%)150 ml (191,00 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Great Body Blow Dry • Stylingcreme30,80 €UVP42,50 € (-28%)150 ml (205,33 € / 1 l)
FAVESlike productBumble and bumbleThickening Volume Conditioner • Conditionerab 9,80 €UVP15,00 € (-35%)60 ml (163,33 € / 1 l)